| PetrusEmanuelMihai a întrebat:

CRACIUN FERICIT SARBATORI FERICITE TPU.

Am si eu o intrebare cum sa scriu pe GOOGLE sa gasesc caseta audio REC adica de aia cu care creezi o melodie sau colinda etcstiti voi am combina muzicala SANYO Acesta e tipul care il am eu. https://scontent.fotp3-3.fna.fbcdn.net/......0971_n.jpg
Si am avuut o caseta REC da poate o mai am dar nu stiu cum se foloste trebiue sa fac legatura la computer cu un cablu usb ceva sau pur si simplu dau drumu la ceva si ea inregistreaza ceea ce se aude ca si SHAZAM?

2 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Scrii pe google

| PetrusEmanuelMihai explică (pentru danbnz):

Da cum sa scriu asta e intrebarea
?