| anonim_4396 a întrebat:

Va spun si eu LA MULTI ANI tuturor... si celor de pe acest site si celor din viata reala. Tuturor inseamna si celor care ma iubiti si celor care ma uriti. Celor buni le doresc fericire si celor mai putin buni (desi stiu ca asta este o utpoie), sper totusi sa se schimbe-n bine. Sa fiti cu totii fericiti si iubiti la fel de mult pe cit ii faceti fericiti si-i iubiti si voi pe ceilalti. Cu cit oferiti mai mult cu atit sa primiti si voi mai mult. Si in special, cele mai frumoase ginduri fetelor, doamnelor, tuturor femeilor. Ele trebuiesc iubite, respectate si protejate. Pentru ca ele sint minunate si de neinlocuit. Ele imbina cel imi bine contrastele, dar fara ele noi n-am fi nimic, nici n-am exista... la propriu dar si la figurat. Si repet, nu trebuie uitat, daca vrei sa fii fericit, trebuie sa stii sa ai grija de fata de linga tine. Sper sa ma ascultati si sa faceti asa cum va indemn, la multi ani oameni buni si rai. La multi ani tuturor, indiferent de religie, virsta, sex sau culoarea pielii big hug

Răspuns Câştigător
Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

La multi ani!
La mai multa sanatate!
La mai mult respect!
La mai multa intelegere!
La mai multa intelepciune!
La mai putina barfa!
La mai putin ego!
La mai multi bani!
La mai multa iubire!
La la la...

12 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Foarte frumos zis.Ai pus punctul pe i:-?
La multi ani si tie si sa ne vedem sanatosi in 2010!
Si o melodie sa se asorteze cu ultima ta propozitie:))
http://www.youtube.com/watch?v=3YN2lsrWN34

| Razvan a răspuns:

@Sensei.Bro-----Andrei.Ma bucur ca ti-a placut melodia.Eu sunt fata din pozatongue

mariana
| mariana a răspuns:

Eu abia azi am gasit urarile tale de bine pentru Noul An (pentru ca vreo cateva zile nu am mai intrat pe net) si m-am gandit sa-ti raspund pentru ca, intr-adevar cele scrise de tine sunt bune ca sfaturi si tot odata, iti incarca sufletul de energie pozitiva.
La MULTI SI FERICITI ANI pentru tine si toti userii TPU, un an nou incarcat de sanatate,
realizari, bucurii, fericire si liniste sufleteasca.
Nimeni dintre noi nu este perfect, dar putem sa ne stradium sa fim cat mai aproape de perfectiune si sa avem puterea de a acorda sprijin celor mai putin avantajati decat noi, lucru ce ne situeaza mai sus pe scara valorilor.
As dori ca in Noul An, invidia, rautatea, prostia, indolenta, vulgaritatea, sa nu le mai gasim in prim plan, oamenii sa aiba mai mult bun simt si mai multa sensibilitate sufleteasca.
Ganduri bune pentru toti oamenii de bine si in special tie, prietenul meu drag, BRO.

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

@Bro, sar'na. Stie mama ce are la casa ei! Ca intotdeauna, ma prea flatezi!

Pup

| dulc3'maria a răspuns:

Cu tot parfumul florilor, cu toate luminile din lume, cu toate zambetele lumii iti doresc ca visele sa ti se indeplineasca.Sa ai parte de cel mai frumos 2010! La Multi Anilove struck!

| alina_1192 a răspuns:

Multumim pentru urari si tie iti doresc la fel. Cum de esti asa de bun cu femeile? Ar fi ft bine daca ar exista mai multi barbati care sa gandeasca ca tine. kiss

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Prin acest raspuns vreau sa va spun si eu La multi ani, un an nou fericit, plin de impliniri pe toate planurile, multe bucurii...si ce mai!? Un an 2010 de nota 10 va doresc tuturor big hug si celor care ma placeti si celor care nu ma placeti si celor care ma suportati si celor care ma urati si prietenilor si "dusmanilor"(in ghilimele pentru ca eu nu consider pe nimeni dusman ci doar persoana cu care mai am cateva neintelegeri). Cat despre ceea ce ai scris tu BRO, nu cred ca exista persoana care sa te urasca tocmai pe tinewinking. kiss Va pup si sa auzim numai de binewinking >big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La multi ani, sanatare, fericire, succes-uri...si tot ce mai vrei tu, sa ti se indeplineasca in noul anhappy
Happy new yearhappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Http://www.youtube.com/watch?v=dZn_VBgkPNY

La Multi Ani!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Katya, nimeni nu poate fi iubit de toti, nici eu nu sint iubit de toti. Iau si eu din viata ce-i bun si las restul in urma happy
Criticul, merci asemeni amice si sa faci mincare buna ca eu-s pretentios. Toti stim ca barbatii sint cei mai buni bucatariwinking
Zbenguici, esti dulce si inteligenta ca de obicei big hug
Zazu, sa fii iubita happy
Onutzu, imi place piesa. Dar sa stii ca nici pina-n ziua de azi n-am aflat daca esti fata sau baiat laughing
Lora, esti in categoria pe care o alegi TU. Tu esti propriul tau stapin. Aminteste-ti ce am discutat, gindeste cu mintea ta si n-ai sa mai suferiwinking
brun3ta, asa sa fie, sa fie un an minunat. Dar nu numai pentru mine, sa fie pentru totibatting eyelashes
Alina, sint, categoric sint happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stiu Sensei.BRO-----Andrei ca oricat ai fi de cool(as fi spus perfect, dar nu exista asa ceva), tot se gaseste vreo persoana care sa nu te suporte.Prin raspunsul meu vroiam sa subliniez faptul ca esti foarte apreciat pe acest site si ca intr-adevar meriti din plin acest lucruwinking.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De asta ma bucur ca am intrat aici, pentru ca v-am intilnit pe voi happy big hug