| AwanderingLove a întrebat:

Creatina storm care este mai buna de luat cea sub forma de praf sau de pastile. Ma refer care ajuta cresterea mai buna a masei musculare.

Răspuns Câştigător
| PleaseKeepCalm a răspuns:

Salut! Parerea mea este ca cea sub forma de praf este mai buna.Dar e foarte important sa faci sala in timp ce le consumi si este de asemenea imortant sa te hidratezi foarte bine.Pentru un rezultat cat mai rapid ar trebui sa consumi creatina cu carbohidrati inalt glicemici si sodiu.Dar asta dupa antrenament! La inceput consuma o cantitate mai mare o saptamana 15-20 g apoi sa reduci la 5-10 g pe zi. Sper sa te ajute...Bafta!