| MaliceThemen a întrebat:

Cred ca am pus intrebarea asta de nu stiu cate ori pentru ca nimeni dar NIMENI nu ma ajuta! am descarcat arhiva unei teme pentru nokia 5800 XM.am cablul acela de date de la tel, il conectez si ce ii dau? : pc suite, memorie de masa, transfer imagine, transfer media? apoi cum bag tema pe telefon? deci nu inteleg vreau PAS CU PAS! fiecare detaliu pentru ca NU STIU! nu vreau raspunsuri de genu : pai dai copy si paste si gata, bagi firul intri in folder si paste.
VREAU RASPUNSURI DETALIATE PANA INTELEG! nu primiti funda daca nu ma ajutati!

1 răspuns:
| zizi000 a răspuns:

Nu stiu ce zici tu acolo, dar uite cum fac eu
1)selectez pe http://www.zedge.net/download/ tipul telefonului meu(vezi in dreapta sus) si dau la theme
2) imi aleg si le salvez in pc
3) bag cablul de date si intru in my computer
4) acolo intru in mem telefonului si aleg un folder unde adaug fisierele(le tragi de pe desktop in folderul dorit)
5) scot cablul de date si GATA
Poate nu merge sa utilizezi tema pentru ca nu are formatul potrivit. Vezi pe site, e simplu si folositor:)