| portocalăăă a întrebat:

Cred ca deja ati aflat ca Madalina Manole a murit. S-a sinucis luand mai multe medicamente, in ziua in care ar fi trebuit sa implineasca 43 de ani.

Ce parere aveti?

5 răspunsuri:
| Firefly a răspuns:

raised eyebrowsCum naiba sa se sinucida ca nu se mai simtea frumoasa? Cum sa se sinucida cand avea un copil de crescut? Numai oamenii lasi si egoisti se sinucid.Am ramas masca atunci cand am vazut stirea.Chiar aveam impresia ca Madalina Manole este o femeie puternica. M-am inselat.
Gestul ei m-a scarbit profund. E cel mai stupid gest pe care o persoana il poate face (si din punctul meu de vedere, numai oamenii care au o dereglare psihica pot sa se sinucida, sa fuga de probleme). Acum, il compatimesc pe copilul ei.Cand va intreba "Unde e mama?", ce raspuns va primi? "Mama a plecat la Dumnezeu caci nu se mai simtea frumoasa..."
Inteligenta miscare din partea Madalinei Manole!

| portocalăăă explică:

@alex, Madalina s-a sinucis azi-noapte, nu se stie cand.
Sotul ei a gasit-o moarta la ora 6 dimineata in baie, intr-o baie de sânge.

| portocalăăă explică:

Intr-o balta*

| Pr@jYTuRyC@_DuLkE a răspuns:

Poate s-a saturat de viata pentru ca a avut multe probleme si obstacole prin care satreaca si nu a mai putut...sau poate a vrut sa ia medicamente sperant cu siguranta ca va muri si nu va mai trebui sa dea explicatii de ce a facut asta. daca nu lua medicamente puternice ca sa moara cu siguranta.

| alex_9641 a răspuns:

Cand s-a sinucis?