| T0T a întrebat:

Credeți în numerologie? Dacă sunteți un pic cunoscători cum ați asocia numărul 2 cu dragostea?

Răspuns Câştigător
| SergiuBoss11 a răspuns:

Ok.chiar acum m-am documentat despre numerologie ca sa-ti pot da un raspuns.numarul meu este 9, citind despre persoanele care au numarul 9 mi-am dat seama ca eu nu ma incadrez.In concluzie nu cred in numerologie.
Persoanele care au numarul doi din cate am citit sunt sensibile timide si sentimentale.o persoana sentimentala iubeste mai mult decat celelalte persoane, cu toate ca nu este foarte apreciata in multe cazuri. Daca ar fi sa aleg o emblema pentru numarul doi aceea ar fi dragostea sau poate si compasiunea.
Totusi tind sa cred ca tipurile umane nu sunt algoritmice, iar fiecare isi dezvolta laturile emotionale spirituale si fizice dupa propriul plac.Ar fi foarte trist sa aflam ca sunt 9 tipuri de persoane.
"-Ce numar esti, coane?"
"-Numarul 2"
"-Al dracu sensibil"

| T0T explică (pentru SergiuBoss11):

Frate, sincer eu nici nu știu cum se determină aceste numere dar faza e că tot mă uitam la unele chestii și vedeam numărul 2. Acum eu mă cam încadrez în chestia asta căci și eu m-am documentat dar acest număr ți-am spus cum m-a făcut să mă documentez.
Mulțumesc pentru răspuns, apreciez.

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In toata ziua cand ma uit la ceas vad ora 22:22 nu stiu ce-o fi insemnand dar e adevatat.

| T0T explică (pentru anonim_4396):

Mă Dante tu poate ai ceasul blocat că doar odată pe zi poți vedea ora aia laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru T0T):

Cred ca laughing

| implant a răspuns:

nu, nu cred
mi-am calculat si eu numarul mai devreme, nu se potriveste absolut deloc, sincer pana si horoscopul spune mai mult adevar decat tampenia aia

| T0T explică (pentru implant):

Eu nu am calculat nimic, nici nu știu cum, pur și simplu am observat acel număr în mai multe situații și am căutat și am văzut că se potrivește oarecum.

| implant a răspuns (pentru T0T):

Pai hm, eu am vazut in mai multe locuri cum se calculeaza
http://www.tokenrock.com/numerology/life_path.php
ia uite

| T0T explică (pentru implant):

Nu mă interesează sincer să îl calculez. Cel mai probabil nu va ieși cum trebuie. Ce vreau să zic e că e interesantă interpretarea numărului și probabil singurul lucru care poate să te facă să știi că îți este asociat este însuși destinul.