| anonim_4396 a întrebat:

Crede-ti in fantome?
Ati avut experiente de acest gen?

Răspuns Câştigător
| Infraverde a răspuns:

Nu am avut nicio experienta de genul, si sunt destul de sceptica la acest gand. Cu toate astea, am avut amici/cunostinte care erau ferm convinsi ca exista.

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu cred și nici nu am avut așa ceva și sper nici să nu am laughing

| AnonimXSXS a răspuns:

Frate...Sincer eu cred in fantome, am avut 3 experiente neplacute cu fantome, unii poate o sa ma credeti nebun dar nu.
Eram la pc ma jucam cu castile pe cap si dintr-o data mufa de la casti se scoate automat nu eu le-am scos si nu era nimeni langa mine.
A doua oara eram singur acasa si eram la baie era vreo 7-8 seara si dintr-o data s-a stins becul de la baie si am auzit o melodie ciudata la radio dar era oprit deci cineva a inchis becul, nu s-a oprit curentul.
Si cel de al treilea a fost cand eram tot la pc si cineva ma forta sa ma duc in camara dar eu nu voiam si am simtit ca cineva a pus mana pe umarul meu drept si de atunci m-am mutat in Prahova eram in Ramnicul Sarat.
Frate sper sa nu intalnesti ce am intalnit eu.