| Fly2Sky a întrebat:

Credeti ca acest videoclip este real : http://youtu.be/vG9m9O-mzwg Chiar credeti ca messi si ronaldo sunt prieteni?
Funda

Răspuns Câştigător
| Ibrahimovic a răspuns:

Messi si Ronaldo sunt prieteni in viata de zi cu zi. Pe teren este normal sa existe o rivalitate intre ei, mai ales ca sunt cei mai buni jucatori din lume si fiecare vrea sa arate ca e cel mai bun.
Asta nu inseamna insa ca isi trimit sms-uri ca in acel video. laughing
Am vazut si eu acel video acum ceva timp, dar este de fapt o reclama care au fost de acord amandoi sa o faca pentru a promova meciul dintre Barcelona si Real Madrid, asa numitul "El Classico".
Salut! big grin

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, bă, cred că sunt inamici mai înverşunaţi decât erau Germania şi Marea Britanie în timpul celui de-al doilea război mondial.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am vazut videoul dar sa stii si tu acea "rivalitate" e doar pentru prostii care chiar cred ca ei se urasc, e pentru media. iti dai seama ca se prostesc, la fel cum era si in wrestling, umaga era urat de toti, dar cand vedeai poze cu ei in vacante erau toti fericiti si se imbratisau si petreceau, dar prostii ce sa stie
ps. nu vorbesc neaparat de tine dar de oamenii in general care nu vad dincolo de aparente