cami
| cami a întrebat:

Credeti ca aici pe TPU, se pot lega prietenii adevarate?

Răspuns Câştigător
| carminaburana43 a răspuns:

Totul depinde sa gasesti un om pe aceeasi lungime de unda cu tione. Daca se intimpla, totul e posibil.

27 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Posibil...

| Flav a răspuns:

Da !

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Dalove struckBineinteles big grin Pe TPU se poate asta.Il cunosti mai bine, sti ce pareri are...mai multe love struck

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Da, sigur ca se pot lega prietenii.

nony
| nony a răspuns:

Da, de ce nu.atata timp cat exista respect reciproc happy
Tu ce crezi?

cami
| cami explică:

Nony, sa stii ca si eu cred happy.
Adica aici pe TPU, ii poti urmari stilul. Daca "corespunde" cerintelor tale, posibil.

| SweetCandy a răspuns:

Da, eu ma inteleg fff bine cu cineva de pe TPUhappy

| Leea1234 a răspuns:

Da!
eu am deja un prieten bun, dar sa stii ca a durat ceva pana am inceput sa am incredere in el!
si mai am cativa prieteni ...care sunt foarte saritori la nevoie...
in concluzie :
da, se pot lega prietenii!

| Gabry a răspuns:

Desigur!

| albastrel a răspuns:

Raspuns categoric DA!
eu am un prieten adevarat intalnit aici pe TPU big grin

| MisterKat a răspuns:

Da, de ce nu oare s-ar putea lega prietenii adevarate?!winking

O seara faina!

Daniel.

| remus a răspuns:

Eu cred, sint convins, totul este sa comunicam sincer.

| LuS[z] a răspuns:

. s-ar putea.eu mai comunic prin privat cu cineva si mai vorbim despre multe in general

| Ellena a răspuns:

Dawinking...si eu mai comunic cu cineva de aici si ne intelegem bine:*

| Dorinel a răspuns:

Nu Cred...Sau poate tongue

| Criiss16 a răspuns:

De ce nu?

Orice e posibil.

Salutari.happy

| marsy a răspuns:

Eu cred ca da.

| eu_4161 a răspuns:

Da...de ce nu? Trebuie sa-ti gasesti pe cineva... Iar ca sa fie o prietenie adevarata si sa ajungi sa te cunosti, este mai bine sa-ti gasesti pe cineva de varsta ta, si din orasul tau... Iar cand credeti ca va cunoasteti voi mai bine., puteti sa va intalniti.

| danutzyscorpyon a răspuns:

Se poate dar depinde f mult si de persoane...nu orcine poate avea incredere intr-un strain sau inv.:

| madtiger a răspuns:

De ce sa nu se poata lega orice e posibil, cu un raspuns poate vrajesti inima cuiva sau poate te leaga acel raspuns de intrebarea pusa de tine, si iei legatura cu acea persoana pentru mai multe sfaturiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Raspuns categoric: Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

... poate, cu timpul...simpatii,da

prietenie, totusi, e un cuvant mare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, fara nicio indoiala! Am exemple!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da cami. se pot lega prietenii adevarate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se poatewinking stii de ce? pentru ca ceea ce este nu e ceea ce pare, in plus ca nu poti fi prieten cu un nick...
Prietenia e mult mai complexa fata de conversatii amicale in mediul virtual.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Aici, pe TPU, am intalnit oameni deosebiti.

| vhery a răspuns:

Orice e posibil.winking