| DenisaNicoletaG a întrebat:

Credeti ca ati putea pacali un detector de minciuni?

12 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Poate. Depinde cum ma prinde. Pentru ca trebuie sa fii in stare sa lasi garda jos, sa nu te mai gindesti ca conteaza ce zici, sa iei totul la modul cel mai usor cu putinta, adica psihic sa fii linistit pe deplin. Ori asta nu e usor de facut. Iti permiti cu prietenii, nu si intr-o situatie serioasa.

| DenisaNicoletaG explică (pentru cristi202):

Crezi ca detectorul e o situatie serioasa? laughing

| cristi202 a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Da, cred. Daca ajungi la detectorul de minciuni e treaba foarte serioasa. Eu nu stiu sa aiba oricine un detector de minciuni. Ai tu vreunul cu care sa ne distram bine? happy
In America e luat ca proba la procese.

| Hammurabi a răspuns:

Din prima, probabil că nu dar dacă l-aș avea la îndemână să mă joc cu el o zi două, cu siguranță l-aș păcăli. laughing

| DenisaNicoletaG explică (pentru Hammurabi):

Vezi sa nu te pacaleasca el pe tine.

| Nemessys a răspuns:

Dupa ce ii ofer 100 de raspunsuri sincere, o sa creda ca-s sincer si dupa da, o sa ma creada. Daca chestia asta ar fi de vanzare, ar distruge mii de relatii rolling on the floor.

| August99 a răspuns:

Da. e vorba de control

| Raniaa a răspuns:

Este cel mai usor de pacalit.
2 pastile de extraveral... si te cred si unde ai ingropat-o pe Elodia rolling eyes

| Andwta a răspuns:

Chiar ca cateodata ma intreb daca as reusi. In filme am vazut ca se poate, dar in realitate e mai greu.

| Vanishgold a răspuns:

Da, folosind deodorantul de la Nivea și mințind la întrebările de control pentru a induce in eroare detectorul. Nu e o chestie așa de sigură, chiar nu e greu.

| georgyanaaa a răspuns:

Depinde

| GaZa1994 a răspuns:

Mai mult ca sigur poti pacali detectorul de minciuni. Asta, bineînțeles, daca esti "actor" foarte bun si gen om bolnav la cap ca sa minti ca si cum nu ai mintii. Om care sa chiar creadă ce zice si care isi păstrează calmul la maxim.