| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca au fost oameni care au fost ucisi PE BUNE precum Ally din Unhappy Campers? Eu as crede ca da, exact in acelasi mod, mi se pare ceva ce doar cel mai mare psihopat ar putea imagina.

5 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Psihopatii sunt in general mici escroci si gainari. Nu sunt mari ucigasi.

| anonim_4396 explică (pentru doctorandus):

Dar stii cum a fost ucisa Ally in film? Vrei sa iti zic in privat?
Crezi ca aia care fac crime odioase si chinuie grav victimele nu sunt psihopati?

| doctorandus a răspuns (pentru anonim_4396):

Psihopatii cauta in general profitul si nu placerea sadica.

| doctorandus a răspuns (pentru anonim_4396):

Psihopat e tipul sarmant care-ti cere mereu 500 lei si nu-i plateste niciodata inapoi.

| anonim_4396 explică (pentru doctorandus):

Nu stiu ce sa iti zic! Sa ti trimit in privat sa vezi?