| RM94 a întrebat:

Credeti ca ce se spune despre iluminati este adevarat? Oare nu putem face nimic? Am citit despre ei si planul lor malefic si de abia de mai dorm noaptea, sunt foarte stresat.

Răspuns Câştigător
| vladionut94 a răspuns:

Si ma rog ce ai putea face tu happy de te stresezi atat doara asa a fost lume de la inceput au existat tot felul de regi si de imparati care au condus lumea si au distruso in orice perioada istorica asa stai chill si nu te mai stresa ca tu esti in fir de praf in comparatie cu ei happy ps: poate se mai fabuleaza pe undeva dar in fiecare conspiratie este si un mic adevar

6 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Stai linistit, n-o sa mai prinzi tu in viata momentul in care va fi pus in aplicare si va avea succes planul lor malefic. Cu siguranta nici eu. Nu te mai stresa aiurea.

| Sociopat a răspuns:

Sanse foarte mari ca prostia asta de zvon sa fie de fapt folosita pentru a ascunde ceva mai mare. Oricum, ideea e ca, evident, sunt lucruri care nu ne sunt spuse. De ce? Pentru ca ar incepe anarhia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e adevărat, e doar o foarte mare prostie.

| Cσcσ a răspuns:

Si cand crezi tu ca vor duce la bun sfarsit acest plan?hee hee

| GangsterQuinn a răspuns:

Daca citesti Biblia o sa vezi ca e adevarat...si apoi nu o sa-ti mai fie frica, o sa vezi...o sa descoperi toate raspunsurile la intrebarile tale.winking

| zeBraJaM a răspuns:

Of..stai tresat din cauza iluminatilor..pe mine sincer ma doare in c*r de ei. unde as prinde unu din ei sa-i caftesc un pic.