| Barajag a întrebat:

De ce unii barbati nu dorm noaptea? Oare pazesc femeile?big grin

17 răspunsuri:
| AndutzaAndu a răspuns:

Poate, de ce întrebi, ursul tău ce face? Şi el câteodată nu doarme noaptea?thinking

| Elena1234456 a răspuns:

N'au luat destul arsenic laughing.

| Roby67 a răspuns:

Pentru ca sunt "frecati" toata ziua de femei si nu mai au curajul sa doarma noaptea laughing

| Vizitiul a răspuns:

De ce-ti pazesti barbatul, ia spune!?

| cretzufinish a răspuns:

Pt ca au probleme cu prostata, pentru ca au baut cafea si/sau ii tin femeile treji. tongue

| Hombre a răspuns:

Sa nu vina amantii la ele. laughing

| Ea12345 a răspuns:

Barbatii ar dormi, dar daca nu le lasa nevestele...
http://www.youtube.com/watch?v=ofaTlW5Au14

| rex_2081 a răspuns:

Nu... ca neveste mai gasesc ei. Averea e cea mai importanta mai ales in vremurile astea de criza.

| unione a răspuns:

Eu nu pot sa dorm langa nimeni de cativa ani, fosta mea prietena credea ca st nebunhappy trebuie sa beau ceva ca sa pot dormi. Si e f neplacut sa stai si sa te uiti pe pereti o noapte intreaga

| NDY a răspuns:

Poate le admira happy

| Dizzydizz a răspuns:

Ce intrhee hee
au fantezii cu altele si sunt in kutarea lorlaughing

| CatalinaMarina a răspuns:

Ca au amantelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu am somn pentru ca trebuie sa iau o cura de natura macar vreo trei ore.Despre sotie nu poate fi vorba pentru ca nu-i plac curele mele de miscare si de padure.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si daca vin amantii la ele ce? Sanatate cu bors. Oricum are libertatea dea a ramine cu cine-i mai tare.Si pentru a afla asta, sa fim drepti cu noi insine, ii trebuie ceva experienta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da` cum laughing Se gandesc la urmatorul meci, ii fac rezumatul si trag concluziile din cel vazut in acea seara, se gandesc la o bere rece si viseaza cu ochii deschisi gagicute laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eee de unde atata somn? pun si ei tara la cale macar imaginar, caci ziua noi femeile nu ii lasam cu vorbaria noastra!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ei si tu, una alta. Daca ar avea treburi ar dormi, s-ar gandi ce sa faca a doua zi, ar face ceva constructiv, ar avea grija de familie, de treburile casei.Se vede bine ca cei care nu dorm noaptea au mintea linistita, fara griji, nefamilisti, fara munca.Ca daca ar avea probleme de rezolvat si copii de crescut ar fi langa ei, si nu orbeti de noapte. Dar stii tu pe vreunul la casa lui, om cu cap si cu responsabilitati care nu doarme noaptea?