| Alin0101 a întrebat:

Credeți că dragonii încă mai exista sau măcar au existat vreodată? Ce mituri sau legende știți despre dragoni?

Răspuns Câştigător
| kGeorge a răspuns:

Există in discontinuitatea Wiechert-Gutenberg din cate stiu eu, acolo stau ascunsi dragonii, numai ca astia din guvern prind si execută pe toti cei ce intalnesc astfel de creaturi, pentru a nu dezvălui lumii adevarul.

| Alin0101 explică (pentru kGeorge):

Ai un Instagram sau ceva sa vorbim mai detaliat?

| Alin0101 explică (pentru kGeorge):

KGeorge, ai un Instagram sau ceva sa vorbim mai detaliat?

| kGeorge a răspuns (pentru Alin0101):

Eu am glumit happy

7 răspunsuri:
| Lukasssz a răspuns:

Nu au existat niciodata -_-

| PedoBarbie a răspuns:

Da ca și ce aceia sunt probabil draci sau ca dinozauri și până la urmă unde te crezi în Narnia. De exemplu Monstru din loch ness, Dumnezeu și alte bazaconii de-astea.

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Cred ca au existat, dar s-a intamplat ceva si acum nu mai exista! Eu asa cred ca au fost facute basmele, ca mi-e greu sa cred ca avea omul pe-atunci atat imaginatie incat sa inventeze tot! Ceva, ceva a vazut in realitate!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca au existat vreodata, sunt doar mituri, cum e si cel al Gorgonei, de exemplu.