| Drexton a întrebat:

Credeti ca este posibil ca o persoana sa se schimbe in 6 luni?(in functie de caracter si comportament?)

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Nu stiu de alti,dar eu am renuntat la stilul de viata care il aveam am trecut la unul mult mai sanatos, sper sa fie o schimbare permanenta, personal nu cred ca alti se schimba, eu unu am vazut mereu ca oameni raman la fel, doar ca poarta alte masti

5 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Dar cineva se poate schimba si intr-o secunda.
Nu ai nevoie decat de un impusl provenit de la creier pentru a ajunge prin tot corpul intr-o fractiune de secunda. In acea secunda poti sa iti dai seama ca tu chiar contezi/poti face asta/poti sa te schimbi/esti o alta persoana...
Totul depinde de mediul inconjurator si la situatile la care te supui.

Asta sau... daca ai facut referire doar la o anumita persoana care poate te-a suparat sau a facut ceva legat de mediul tau de viata sau prin apropierea acestuia (nu cred ca ai zis 6 luni fix, daca nu e ceva personal), atunci da, se poate schimba. Dar nu e bine sa te gandesti la un numar fix, de altfel nu ai cum si pot sa te asigur, nu ai cum 100% sa verific daca acea persoana s-a schimbat sau nu.

| Andreeush a răspuns:

Depinde de persoană, de situație, dacă își dorește cu adevărat o schimbare da, se poate schimba.

| Plato a răspuns:

Un eveniment marcant te poate schimba imediat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Categoric. Îți poate schimba caracterul și comportamentul și mai repede. Dacă e motivata sa se schimbe sigur poate

| ThyDoom a răspuns:

Doar în urma unei traume emoționale. Doar din pură voință e foarte greu, aproape imposibil. Întotdeauna este un factor extern care o declanșează.