| anyia a întrebat:

Credeti ca e posibil ca in 2011 sa se schimbe ceva in tara asta, sa se intample ceva bun?sad

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar vremea

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ce spui tu?
La mulți ani în noul an!
Pa, pa.

| Agradável a răspuns:

Romanii au avut putini conducătorii care sa se gandeasca la tara! si pe urma la avere, familie, etc

Daca prin absurd am avea acest noroc sa mai avem un conducator de genul acesta cu siguranta ca se va schimba cevawinking

Pana atunci... Noapte Buna, Romania!

| Anddrea a răspuns:

Nu prea cred. Poate sa incercam noi sa fim mai buni si sa asteptam sa vedem ce se intampla.
Un an nou fericit! :*

| Kylexy a răspuns:

Niciodata peste cativa ani 100 ce zici? am dreptate

| pinguinuVerde a răspuns:

Nu stiu, si nu pot sa spun eu asta, de fapt nu o poate spune nimeni.
Dar sper din toata inima si tot sufletul sa se intample ceva bun si in tara asta!
Sanatate si numai bine iti urez, un an nou fericit! De la Cristina.

Va urma, pentru ca traim in Romania. rolling eyes

| haiZI a răspuns:

Nop

| DJSkillzPhiladelphia76ers a răspuns:

Raspuns:niciodata ne ducem din ce in ce mai rau: incultii se inmultesc sunt tineri cu facultatea facuta la zi si nu isi agsesc loc de munca! pe strada carnetu de sofer se ia pe bani sau ochi frumosi de aia se intampla numai accidente guvernul ne mananc banii toti banii nostri se duc pe vile si stazi inexistente! guvernul promite multe nu face nimic!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, Romania o sa fie tot de ****

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da! Este posibila o schimbare in mai bine, daca facem eforturi cu totii, nu numai o parte dintre noi! De ce nu?! Depinde de noi toti.
"la multi ani" fericiti, instariti in cultura si moult bon savoir vivre, sanatate si libertate nelimitateee, pentru toti cititorii si comentatorii acestui blog!