| ℬaby a întrebat:

Credeti ca in 2012 vom muri, va fi Apocalipsa?

15 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Stii e o vorba:
ce dracu? n-avem noi parte de lucuri bune :-J

| Rayyy a răspuns:

Imi place s-o sustin, dar nu o cred cu adevarat. laughing

| Maraaa a răspuns:

Eu sincer nu prea cred tongue
s-a zis si ca in 2010 va fi sfarsitul lumii ---) si totusi suntem vii

exista o posibilitate ca prin Apocalipsa sa se inteleaga ca daca continuam sa poluam planeta incontinuu, in 2012 vom ramane fara resurse naturale, etc.

sper ca te-am ajutat, bye-bye wave

| analia0103 a răspuns:

Nu! nu cred asa ceva ca sa mai zis ca vom muri si in 2010 si uitene suntem vii

| bump a răspuns:

Poi calendarul maias asa spune, si cu toate ca multe dintre prezicerile lor s-au adeverit, ma incred mai mult in Biblie, care spune ca numeni nu stie cand va veni sfarsitul lumii.happy

| ☻❥➹❤Gothic Angel❤➹❥☻ a răspuns:

Normal ca nu... daca ar vrea D-zeu ar fi si maine dimi...nu cred ca are o data stabilitatongue

| SSSkkkk a răspuns:

Nu, nu cred.

| ZUzulikii a răspuns:

Nu, asta e o prostiehee hee

| ZUzulikii a răspuns:

Nu e o prostiehee hee

| Dolllx14 a răspuns:

E murim p naiba.:]]
E doar o prostie pe care o fac astia. n`au ce zice si ei ca sa`si faca bani p criza asta.straight face Serios.si in 2007 trebuia sa murim thinking Deci. gen suntem morti de 3 ani? laughing nupwinking. deci eu nu cred.happy fundabatting eyelashes love struck?

| Corina1325 a răspuns:

Nu

| katesmile a răspuns:

Nimeni nu stie cand va fi sfarsitul lumii in afara de Dumnezeu, poate fi si peste o secunda, maine sau oricand.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu cred.
Nu mă iau după chestiile astea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie, personal, mi se pare o prostie. Nimeni nu poate spune ca in 2012 va fi Apocalipsa, pentru ca nu poate sti. Numai Dumnezeu stie, si nu putem afirma numai prostii, alarmand lumea, doar pentru ca asa am auzit.
Parerea mea este ca ar fi mai bine sa nu mai dati curs acestor aberatii... Aveti incredere in Dumnezeu, pentru ca El este singurul care ne ajuta si ne iubeste pe toti in mod egal, si ne pazeste in fiecare moment al vietii.
Sper ca sunteti multumita de raspuns! Eu doar mi-am expus parerea...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este adevarat! Numai Dumnezeu sti cand vom muri.Si daca murim in2012ce e cu asta daca Dumnezeu decide sa nu mai fim asa o fi