| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca in viitorul apropiat o sa vedem actori cunoscuti in seriale?
Anthony Hopkins joaca in Westworld de exemplu

8 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Deja:Jude Law în The Young Pope, Tom Hardy în Taboo,, urmează în februarie 2017 să apară Big Little Lies cu Nicole Kidman, Reese Witherspoon, Shailene Woodley,, deci?

| anonim_4396 explică (pentru faramatania):

Si Sharon Stone in Agent X
Keanu Reeves in miniseria Rain
Si Martin Lawrence in Partners
S-au plictisit de cinema

| faramatania a răspuns (pentru anonim_4396):

De astea nu știam, sunt bine-venite informațiile.Eu mă uit la The Young Pope și Taboo, deocamdată.Ar mai fi și mini-seria The Slap /US cu Uma Thurman. Oricum e bine.Serialele vor câștiga astfel, vor fi mai vizionate.

Răspuns utilizator avertizat