| alexxxa93 a întrebat:

Credeti ca internetul este gunoi informational?

2 răspunsuri:
| AndaWest a răspuns:

Pe internet gasesti si informatii bune, dar si informatii false de asta nu e bine sa te bazezi doar pe internet, sa te documentezi si in alta parte

| Alleee18 a răspuns:

Nu.Sincer cred ca atata timp cat stim cum sa folosim internetul in scopuri educationale, distractive, de socializare este chiar foarte util.Cum altfel am mai putea gasi informatii despre orice subiect?
Deci nu, internetul nu este gunoi informational, este doar varianta moderna a unei carti plina de informatii folositoare.
Multa bafta :*