| princess2000 a întrebat:

Credeti ca Miley Cyrus si Justin Bieber sunt impreuna? Explicati de ce credeti asta! Dau funda primului care imi raspunde rapid, corect si complet si imi justifica raspunsul!

Răspuns Câştigător
| LifeFail a răspuns:

Buna.
Nu.Miley nu e cu Justin. Insa, se zvoneste ca Justin ar fi cu Selena Gomez. Citeste si tu aici:
http://www.bestmusic.ro/......92606.html

http://www.bestmusic.ro/......92956.html
Bafta!

6 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Wtf?
Zilele trecute am zis in gluma ca miley e cu bieber si ia uite ca acum se adevereste
Cred ca sunt vreo nepoata de-a Vangai

| OchyDeViperă4Love a răspuns:

Nu. Ei doi nu sunt impreuna. Eu zic ca nu sunt deoarece nu se potrivesc, Justin e mic de statura iar Miley e destul de inalta. Sincer, eu zic ca nu se potrivesc. Desi, nu conteaza exteriorul, ci interiorul. Eu nu am auzit ca ei doi ar fi impreuna. Bafta. See Ya. Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numi prea pasa. Mylei Cyrus e frunoasa dar nu se potriveste cu un ratat ca Justin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin se potriveste cu un mar stricat care are viermi...

| justmeus a răspuns:

Http://www.facebook.com/ o poza cu ei sarutandu-se cred ca este mai demult dar chestia de care mi-e frica easte ca el este tuns in acea poza cum este acum de curand... oricum nu-mi pasa dar cred ca se potriveste mai bine cu selena

| justmeus a răspuns:

Http://www.facebook.com/profile.php?id=100002811133031 scuze greseala mea:x este miley cea adevarata;) facebookul ei deci succes si uitate atent la poza