| aaa10 a întrebat:

Credeți ca o femeie care pozează goală (cea care este model erotic)este stânjenitor sau o arta?

15 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Te salut aici un fotograf.
Depinde cum privesti lucrurile.
Daca sta in anumite ipostaze si pozele nu sunt cu tenta erotica adica sa se vada ceva prea mult este o arta.

Răspuns utilizator avertizat
| Bunddy a răspuns (pentru aaa10):

Nu sunt poze pornografice.
Nici măcar nuduri. Nici măcar indecente.
Cele mai îndrăznețe sunt niște poze în lenjerie intimă.
Nu apare goală în nici un pictorial.

| ionur a răspuns (pentru Bunddy):

Pe bune chiar nu este goală deloc? Nu este deloc nud? Ești orb.

| aditimus a răspuns (pentru aaa10):

Ce face ea nu este arta...sorry

| Violleta2022 a răspuns:

Sunt poze indecente putand fii considerate chiar pornografice daca sta in anumite pozitii.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Destul de stânjenitor, chiar dacă poate fi sexy.
Perversitatea nu ar trebui promovată atât de mult ca artă.

| Holiday a răspuns:

Pana la fotografie au fost picturile cu nuduri. Deci...clar arta.

| Emma30555 a răspuns:

Depinde cum simte ea si mediul in care se invarte. Depinde pentru cine si ce anume pozeaza. Poate fi arta sau poate fii ceva injositor. Daca pozeaza pentru ea sau pentru un artist sau fotograf profesionist este arta daca pozeaza pentru un brand, pentru o revista ce promoveaza lenjerie intima este o profesie decenta, daca pozeaza pentru likuri sau pentru placerile barbatilor este injositor

Răspuns utilizator avertizat
| JOHNtheADVISOR a răspuns:

Femeia în sine este o capodoperă. Însă dacă umblă în public îmbrăcată mai mult dezbrăcată sau pozează în ipostaze și ținute indecente asta e ceva umilitor și înjositor pentru ea și dă dovadă de lipsă de respect și demnitate față de propria-i persoană.

| ionur a răspuns:

în zilele care sau ajuns și în ziua de azi curvia este o artă pentru Cine are în sange curvia.

Răspuns utilizator avertizat
| ionur a răspuns (pentru aaa10):

Ia se prezintă singură cel mai bine. Da sa vi si sa-mi spui mie ca ia nu este goală și nu este nud ce face ia. ori este un orb ori un curvar.

| alex13763636 a răspuns:

Arta fără discutie