| CandTrandafiriiMor a întrebat:

Credeti ca o relatie la distanta poate exista?

Răspuns Câştigător
| AdriixDoo a răspuns:

Eu am avut o relatie la distanta, si nu a rezistat. Ne-am desparit cand eu m-am indragostit de cineva "din lumea reala", pentru ca noi vorbeam numai pe internet.
Dar stiu si cazuri cand a functionat, si in final cei doi s-au intalnit in sfarsit si au durat.

Succes daca ti se intampla! :*

3 răspunsuri:
| Anname a răspuns:

Da sigur.as zice ca dureaza chiar mai mult decat cele normale pentru ca e greu sa te plictisesti de persoana respectiva iar vand vei avea ocazia sa te intalnesti cu aceasta va fi ceva senzational

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bineinteles, dar la un moment se va simti nevoia de afectiune si se va ajunge la inselarea partenerului.