| UnBroken2016 a întrebat:

Credeti ca omul de mai jos are dreptate sau doar face din tantar armasar?

http://stiri.zmg.ro/scrisoarea-lui-mihai-bendeac-am-plan s/

4 răspunsuri:
| R0R0 a răspuns:

Mie mi se pare ca are dreptate.

| OoBunnyoO a răspuns:

Pe o parte mi se pare ca are dreptate. Din pacate Romania este plina de specimene fara bun-simt.

Pe de alta parte, nu stiu daca vor ajunge sa ocupe toata tara.

| pufulescu a răspuns:

Tinerii de pe acest site nu vor aprecia corect ceea ce spune Bendeac pentru ca nu s-au lovit prea des si prea tare de nedreptatea din societatea romaneasca. Si da, are dreptate!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dramatizeaza foarte mult.
Ursc tipicul asta de oameni care fac astfel de urari( pe vreun blog sau facebook) pentru societate in ideea ca vor schimba ceva.
Oricum e gretos si de prost gust tot ce-a scris, dar la ce sa te astepti de la un om cu umorul mort?

Imagineaza-ti urmatoarea situatie:
Unul merge la o benzinarie, se ia unul de el, pleaca, reflecteaza...Si apoi incepe sa planga.
Chh.

Intr-adevar, este o problema cu fenomenele de care se plange, dar scrisoarea aia tot odioasa ramane.