| RappK a întrebat:

Credeti ca sunt mai multi utilizatori TPU de sex feminin decat cel masculin? dar cei care sa numara printre experti TPU...sunt mai multe femei/fete decat barbati/baietii? as vrea un numar in procentehappy...Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| mino_8755 a răspuns:

Fete la putere normal big grin. Peste tot numai femei whistling :X 70% femei 30 % barbati.

6 răspunsuri:
| danutza a răspuns:

70% fete
30%baieti happy

| dada a răspuns:

Sunt mai multe fetewinking

| taylor a răspuns:

68% din comunitatea noastra e alcatuita din femei & fete

http://www.tpu.ro/blog/?p=727#more-727

| Andrinho a răspuns:

Sunt mai multe fete pentru ca au timp de tpu...in timp ce baietii/barbatii sunt la treabalaughinglaughing....consider ca sunt cam 35% baieti, in rest fetewinkingtongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, sunt mai multe persoane de sex feminin decat masculin.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Predomină mai mult partea feminină!
Pa, pa.