| Sefulintrebarilor a întrebat:

Barbatii/baietii pot naste? Am vazut pe google barbati care au nascut si sunt curios pentru ca am auzit ca trebuie sa fie un organ feminin si unu masculin...

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Da ai vazut bine, cred ca e vorba de desteptu ala care acum cativa ani era femeie si acum prin en operatii e barbat dar cu uter, asa a ramas gravid de 2 ori, in rest nu am auzit barbat autentic100%sa nasca

| αndï a răspuns:

Asa zisii barbati care au nascut sunt foste femei care au facut tratamente cu testosteron, reductie de sani, dar si-au pastrat organele genitale. Sunt chiar si celebritati unii ( unele whatever), cum ar fi buck angel

| oliviaaa a răspuns:

Asculta-ma atent! Frate ia si-ti cauta de nevoie si nu te uita la toate prostiile. nu te teme nu vei ramine insarcinat, iti garantez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai vazut gresit, sau cum se spune:au cintat cocosii si sa desteptat lumea.Mare este gradina ta DOAMNE! Si multi au incaput in ea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer acum te-ai uitat prea mult la filme? Adica decat acolo vezi asa ceva si cu ala\aia care si-a schimbat sexul dar altceva nu stiulaughing

| rusel a răspuns:

Lol! n-am auzit de cand m-a facut mamalaughing
exista aparat care poate, adica are sanse slabe ca un barbat sa ramana insarcinat, dar ce zici tu acolo NU! e flas ce ai vazut tu...

| Sefulintrebarilor explică:

Nu am zis ca e vb de mine, doar ca am auzit pe la stiri si din asta am pus intrebarea asta LOL