| wolder a întrebat:

Credeti ca exista femei care sa doreasca un barbat doar pentru sex?
suntem obisnuiti sa spunem ca baietii vor unele fete doar pentru asta, dar femeile vor pe unii barbati doar pentru astalaughing?

22 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Da,exista.
Dar la varste care depasesc majoratul.
Femei neglijate de sot,femei divortate,mame singure, sunt o multime.
Si femeilor le place sexul, ca si barbatilor, doar ca modul lor de exprimare e pe tonuri mult mai discrete si nu obisnuiesc sa se laude niciodata cu "performantele" lor.
Singuratatea se trateaza cu sex, nu-ti imagina ca femeilor le-a trebuit prea mult ca sa afle!

| IloveME a răspuns:

La fel ca si barbatii si noi femeile avem atractii sexuale, doar ca noi incercam sa le tinem mai ascunse, sau daca intr-adevar o facem nu va sti nimeni despre cele intamplate! baiatii nici nu trec 5 minute, cand deja au aflat toti prietenii acestuia!

| Eufourikul a răspuns (pentru IloveME):

Sunt complexe draga! Ce anume ai de ascuns intr-o lume libera si democratica? u ma refer la a te lauda, ci la a fii sincer in orice moment si natural!winking Big Up

| mona a răspuns:

Exista si astfel de femei[de exemplu cele care sunt casatorite din interes cu barbati mai in varsta si cauta sex in alta parte]

| Ioana2518 a răspuns:

Da. Eu stiu din propria experienta..intr-un timp mi s-a pus pate pe un baiat..doar din punctul asta de vederelaughing

| darrio2007 a răspuns:

Care sunt nimfomane, da.

| doc69 a răspuns:

Bineinteles asa cum exista si baieti asa..doar termenul de fuckbuddy sex fara obligatii nu s-a inventat ieri doar denumeste o stare care se intampla

| Eufourikul a răspuns:

Normal ca exista si persoane de sex feminin ce doresc doar asta! Nu vad nimic rau o data ce nu doreste ceva sentimental, nu crezi?

| Eufourikul a răspuns:

Si inca ceva:rezulta mai sus ca exista femei de genul, doar ca nu am citit vreun comentariu care sa mentioneze ca "Da, si eu am folosit baieti sau barbati pentru sex"...
Va zic eu, multi si multe traiesc prea multe complexe!winking

| Liviucu a răspuns:

Da, exista. Si ca sa nu-ti spun gresit, cele mai multe femei vor un barbat doar pentru sex atunci cand ies recent dintr-o relatie in care au fost inselate sau dezamagite si... vor sa o faca cu altul de ciuda...

Tampite.

| RAY a răspuns:

Fetele mascunalizate da desigur ca da

| Azµre a răspuns:

Da sunt și din astea se numesc nifomane!

| Oana92 a răspuns:

Bineinteles ca exista!

| drogh a răspuns:

Femeile singure care deja au fost părăsite şi pentru ele viaţa e ca un necaz, se refugiază în sex pentru a se înveseli şi uita de probleme, sau dacă nici măcar un bărbat nu se uită la ele, o iau pe calea alcoolului. Deci da, EXISTĂ!

| Zenit313 a răspuns:

Doar in basme exista asemenea femei...

| Foxyyyy a răspuns:

Chiar 2 amici de ai mei spuneau ca au avut partenere care ii foloseau doar pentru sex, deci da, exista.

Răspuns utilizator avertizat
| Dianatips a răspuns:

Cu siguranţă există...

| Sisitta a răspuns:

Exista si astfel de femei.doar ca au o virsta mai inaintata, 35-45 cele cu bani si putere.își caută mereu amanti.ca nu le ajunge soțul.

| Rucsiii95 a răspuns:

Sunt si din astea happy

| Alexandra_Ghioculescu_1996 a răspuns:

E naaa... exista, si nu neaparat nimfomanebig grin cunosc eu vreo 2

| ZUMZAREL15 a răspuns:

DA nu, nu mai ca cred ca ele exista. ELE chiar exista laughing cel putin asta cred