| emy_8399 a întrebat:

Credeti daca am o iubita si are 32 de ani si eu 26, si ea este medic o sa fie o relatie frumoasa intre mine si ea,

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca consideri ca merge relatia intre voi 2 da! Daca comunicarea este buna, va intelegeti, exista incredere nu vad care ar fi problema!
Sa fie cum iti doresti tuwinking

4 răspunsuri:
| Dan a răspuns:

Ar fi interesant cat de sanatosi sunt copii din aceasta relatie, in rest sa ai parte de iubire pana la adanci batraneti. Noroc!

| Hombre a răspuns:

Cum sa nu mearga, bafta.

| matrixismyname a răspuns:

De ce nu?

| adina_4262 a răspuns:

Nu stiu ce relevanta ar avea strict varsta voastra si profesia ei. Sper sa aveti o relatie frumoasa happy. Bafta!