| Elise_1052 a întrebat:

Credeti in Blody Mary? Eu nu dar vreau sa aud parerea voastra...

5 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

...e o tampenie! lumea se uita la niste filme de groaza si incepe sa creada tot!
... daca credeti in blody mary dc nu creedeti si in mos craciun?

| Silvia a răspuns:

Cocktailul? E naşpalaughing. Fantoma? Şi mai naşpa, poveste pentru copii proşti.

| Dean1996 a răspuns:

Bloody Mary
*așteaptă să vină Bloody Mary să-i scoată ochii*
Nu, nu cred în așa ceva, sunt doar povești de speriat copiihappy

Succes

| Darkus a răspuns:

Am auzit acum cateva luni de prostia asta cu blody Mary si m-am uitat la niste filmulete pe youtube si apoi am citit cate ceva despre acest mit... si am vrut sa incerc si eu noaptea la 00:00 sa zic de 3 ori Blody Mary cu lumina stinsa in fata oglinzi in baie si nu s-a intamplat nimic, cred ca e doar o tapmenie, un mit urban( funditzzzapuppy dog eyes)

| Mariinaa a răspuns:

Nu, nu am crezut si nici nu am sa cred in asa ceva deoarece e doar un mit dintr-un folclor, e ceva de genu' ca "Bau-Baul" de sub pat despre care ne spuneau parintii ca daca nu suntem cuminti va veni si ne va manca...oh go on