| anonim_4396 a întrebat:

Credeti in clarvazatori? Fundita pentru cel mai frumos raspuns si note pentru ceilalti.

Răspuns Câştigător
| N0name_7278 a răspuns:

Unt unii care au aceste calitati dar nu multi.Cei ce apar pe la televizor, renumitii clarvazatori care sunt vedete tv acum, sunt niste falsi.Sunt si preoti care au acest dar si il folosesc in scopuri crestine,utile nu comerciale cum fac multi.Un clarvazator adevarat nu face nimic in scop comercial iar cei care fac asta sunt falsi.
In concluzie,exista clarvazatori, sunt putini dar exista, sunt documente care atesta asta si previziunile lor.

2 răspunsuri:
| User a răspuns:

Nu, nu cred. Ia, da-mi un 7 laughing

| FiinţaCeaMaiBlândăŞiMereuAlăturiMAMA a răspuns:

Bună!
Eu una nu cred. Sunt doar nişte oameni care umblă după bani şi nu au cum să facă rost de ei numai prin asemenea prostii.
O seară plăcută!