| anonim_4396 a întrebat:

Credeti in fantome si in chestii paranormale? Ati intalnit ceva asemator pana acum, argumentati!

Răspuns Câştigător
| HEREisADRIANA a răspuns:

Nu,nu cred deoarece nu am vazut nimic gen fantoma, zombii sau alte chestii paranormale, nici eu nici prietenii mei.Se mai zvoneste ca nu stiu cine ar fi strigoi dar nu am sa incep sa cred decat daca vad cu ochii mei nu din spusele unor oameni. Oricum ...fiecare are propriile crezuri mai mult sau mai putin adevarate.

6 răspunsuri:
| yuyubarbie19 a răspuns:

Nu am întâlnit asemenea de fenomene, decât doar atunci când mintea îmi joacă feste. Dar totuşi cred în asemenea lucruri. Am văzut tot felul de documentare în care nu se pot explica logic aceste fenomene. Pot să-ţi dau un exemplu de care am tot auzit şi nu se poate demostra : Triunghiul bermudelor. Chiar dacă nu se ştie nimic despre aceste fenomene mulţi le consideră paranormale.

Fantomenele, zombii şi alte nebunii de genul ăsta se datorează imaginaţiei prea bogate a unor oameni.

| mimiwewem a răspuns:

Sincer,nu știu ce să zic. Dar am avut parte de ceva straniu. Adică,poate mi s-a părut,dar eu m-am speriat foarte tare. Era miezul nopții și ploua foarte tare, eu eram cu bicicleta și mergeam repede, de la depărtare mi s-a părut că văd pe cineva în față, și cu cât ă apropia, dispărea. M-am speriat rău!

| CalinBerindean a răspuns:

Raspunsu cred in aceste lucruri si imi sustin ideea prin faptul ca nimeni nu a vazut fantome.

| CalinBerindean a răspuns:

Nu cred in aceste lucruri si imi sustin ideea prin faptul ca nimeni nu a vazut fantome.

| Seducatorul a răspuns:

Nu,nu am vazut pana acum!
Dar cred ca exista!

| ionuttt11 a răspuns:

Salut nu stiu nu am vazut nici o data lucruri de genul asta dar am vazut de multe ori la televizor sau pe internet documentare care sustineau idea ca exista fenomene paranormale dar eu cred ca toate au o explicatie logica