| Cătălina_6063 a întrebat:

Credeti in fantome, vampiri, chestii paranormale? Daca da, ce va facut sa credeti in aceste "lucuri"?

Răspuns Câştigător
| Cookieツ a răspuns:

Eu cred.Deoarece o chestie din aceasta paranormala cu fantome i s-a intamplat unei prietene...

7 răspunsuri:
| Rukhsandra a răspuns:

Nu... sunt doar povesti de adormit copiiwinking

| OanaG a răspuns:

Nu cred, si cei care afirma aceste lucruri ca vorbesc cu spirite, vad fantome, pana mea ce mai vad ei sunt niste idioti.

| demonangel37 a răspuns:

Da cred in primul rand fantomele sunt spirite care le poti vedea ori in forma umana ca o halucinatie a imaginatie dar si ca o sfera plina de culori multiple, vampirii au fost mai mult un mit dar au si exzistat si probabil ca inca exista si paranormalul sau chestii ocule asa cum li se spun sunt foarte interesante unde poti gasi diverse si diferite lucruri pe care nu le stiai si le afli este foarte interesant si pe mine una ma pasioneaza foarte mult daca ai intrebari poti sa-mi lasi un mesaj si iti pot spune mai multekiss

| Anileda a răspuns:

Eu cred.
Nu mi s-a intamplat mie nimic pananormal insa este o samanta de adevar in chestiile astea.

| alexoprondrina a răspuns:

Nu credhappy
Singurul lucru care m-a facut sa cred a fost copilariahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu crezi in asa ceva... uita-te la Paranormal Activity...si dupa mai vorbim!

Răspuns utilizator avertizat