| Sclipiciii a întrebat:

Credeti in fenomene paranormale? Argumentati! Funda+vot!

8 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Eu cred dar mi se pare ca nu toate persoanele au avut de-aface cu ele(cele care spun ca nu cred).E ca si cum ai avea un al 6-lea simt pe care nu toata lumea il are.
Daca vrei ti-as putea povesti multe din cele intamplate insa as pierde cateva zeci de minute si stiu ca n-o sa le citestihappy

| corinusdeplus a răspuns:

Buna,nu stiu cat de bune sunt argumentele mele,dar cum exista binele pe pamant si cum se mai intampla si minuni,asa cred si ca exista forta raului in diferite forme.Te-ai uita la fenomene stranii pe discovery,mesaje de dincolo, medium? Cred ca in orice minciuna exista si un strop de adevar, nu? Uite-te si aici http://www.google.ro/......http?/

| YoDjSeby a răspuns:

Eu sincer cred,mi sau intamplat multe lucruri cudate cand eram mic! eu zic ca daca un om cred nimeni nul cred, zice ca nebun, daca ai fi in locul lui?

| Carla12 a răspuns:

Eu cred! Am patit unele chestii paranormale cand eram micuta, dupa ce a murit bunica mea X_x. Cum pe pamant exista BINE, asa exista si RAU! Parerea mea!:-ss

| Hunedoara_FC_1990 a răspuns:

Draga pucka00 nu exista fantome deci...

| dyutza20 a răspuns:

Pai eu cred, findca am avut o prietena care a murit
iar la un an dupa ce a murit s-a intamplat ca prietena ei cea mai buna sa o viseze si in vis ea i-a spus ca "lasa scumpa mea ca nu te mai las sa suferi si te aduc cu mine " si a doua zi pe fata asta a calcat-o masina si a murit crying
deci de atunci cred in multe...

| dezireta a răspuns:

Te sustin sebymt2 :* si eu cred, ma uit in fiecare vineri pe discoveri la fenomene stranii si e intresant si cand eram micaimi amintesc (sincer nu am visat) o voce groasa parca imi zicea sa nu ascult pe nimei (referitor la parinti) si noapte tot vedeam umbre :-s... cam atat :*

| DyutzzuDragutzzu a răspuns:

Eu nu cred in fenomene paranormale, dar nici uh sa nu crezi:*