| justme_2041 a întrebat:

Credeti in fantome, strigoi etc...eram odata singura in casa si era seara si sa facut dintr-o data frig in casa, si am simtit ca respira cineva.pliz help.

Răspuns Câştigător
| positivity a răspuns:

Da, dupa parerea mea exista.
Mi se intampla de multe ori sa aud voci vorbind langa mine sau sa simt o prezenta ciudata.

Sa`ti spun ce am patit.

Era seara cam 9 seara, era primavara.

Si veneam de afara. Cand vroiam sa intru in casa, ma uit la balcon (habar n`am de ce) si vad un copil care se uita cu o fata urata spre mine iar apoi a disparut. M`am speriat si m`am dus repede in casa.
Toate luminile aprinse din camera si de pe hol. Nu`mi explic ce am vazut, dar sigur e o fantoma/spirit.

Sper ca asta te-a lamurit, si daca nu poti sa`mi dai un mesaj pe privat sa-ti zic mai multe despre asta.

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Creo en la puta ostia ¬¬

| Zumbalaarebeca a răspuns:

Eu sincer cred ca exista spirite rele dar mi-e greu sa cred ca interactioneaza cu noi desi in ultimul timp am urmarit o emisiune pe AXNsch despre locuri bantuite nu stiu 50% cred ca exista. daca vrei poti sa vizionezi si tu emisiunea este de luni pana joi cam in jurul orei 14si30de min, oricum vei vedea acol pareri pro si contra nu ceea ce gasesti pe google si youtube puse de amatori.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fantomele exista. mie nu mi s-a intamplat niciodata asa ceva dar stiu ca exista. daca nu ma crezi intra pe youtube si scrie real ghost, si o sa-ti apara filmari cu fantome.eu am intrat si de atunci mi-e frica sa stau singur in casa.am 9 ani si deaceia mi-e frica sa stau singur in casa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca se darama lucruei prin casa inseamna ca ai a fantoma. Dar ca sa uiti de ea intra pe google si sacie:kk maka si o sa-ti apara imnul crizei si o sa uiti de fantoma.Sunt tot baiatul de 9 ani.

| NoLimiT_6750 a răspuns:

Sincer nu vreau sa te sperii insa dupa parerea mea exista! Mi s-a intamplat si mie o chestie asemanatoare! eram cu un prieten in padure, ne plimbam si deodata am auzit o drujba...Am auzit un tipat, am luat-o la fuga si deodata apare un om cu o drujba plina de sange in fata noastra fara cap! Noi am inchis ochii pentru ca eram speriati iar cand i-am deschis disparuse! Acesta sincer sa fiu este doar in exemplu. Mie personal mi s-au intamplat mai multe chestii asemanatoare! Mi s-a spus ca am un "talent" aparte! Sper ca ti-am raspuns la intrebare xD... fundita?happy

| edi_2159 a răspuns:

Da, cred eu nu am avut incidente cu o fantoma dar am avut in vise.

| edi_2159 a răspuns:

Fantomele sunt spirite pierdute in lumea celo vi. da cred pentru ca exista.pana acum n-am vazut nici una dar am vazut incidente cu ele pe youtube.sunt baiatul de 9 ani.

| edi_2159 a răspuns:

Baiatul de 9 ani zice:nu vreau sa te speri dar ziceau la tv intr-o comuna amarata ca au gasit un cap mort de caine infipt in gard si zic ca este un blestem nu mint si va rog nu ma injurati doar pentru ca sunt mic

| edi_2159 a răspuns:

Sunt baiatul de 9 ani si spun: esti gay, este pentru baieti, sunt frumoslaughing