| 愛日本 a întrebat:

Hey credeti in fantome...crying uite odata acum 2 ani am facut un videoclip cu telefonul in care eu eram pe jos iar dupa ce m-am uitat nu ammai vazut nimic din mine am vazut ca se deschide usa de 2 ori si e un halat alb si niste picioarecrying...vai mie atat de frica pe bune.adica eram singura acasa si am inchis usa cu cheie de 3 oribroken heart oare sunt fantome la mine in casa? Casa mea a fost construita in 1960 si ceva e veche nu? Dar voi ce credeti?

3 răspunsuri:
| adriana996 a răspuns:

Eu cred in fantome...am trecut prin multe "evenimente" cu fantome de cand eram mica

| PeeWee_6548 a răspuns:

Si fantoma ce zicea? :O

| demmyy a răspuns:

Pai eu nu cred in fantome
dar intamplarea asta no cred!
la mine pe alee avem o casa mare si veche sta langa vecia mea si odata am auzit zgomote!
dar daca exista fantome ele nu pot sa atinga nimic sa in tamplat aacu 2 anii cel mai bun lucru roaga-te in fiecare noapte