| BlackMetalIsMyLife a întrebat:

Ati iubit vreodata\iubiti pe cineva mai mult ca viata voastra? Cum este acest sentiment de iubire? Cum ati parcurs \parcurgeti acea relatie? vreau si eu sa imi explice cineva daca merita sa iubesti cu adevarat sau nu.

Răspuns Câştigător
| TeIubesccc a răspuns:

Da, iubesc. Mai mult ca viata mea.
E un sentiment placut. Pentru ca ajungi sa cunosti atat de mult persoana de langa tine. O iubesti si cu calitatile si cu defectele ei.
Nu stiu daca merita intr`adevar sa iubesti cu adevarat pentru ca asta depinde de persoana de langa tine. Poti fi luat peste picior sau poti fi iubit si tu iubit, la randul tau, de catre ea [ pers de langa tine ]. Insa merita sa risti. Eu am riscat, si iata`ma aici, fericita si iubitabatting eyelashes
Succes big hug ~

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Tu decizi ce vrei sa faci in viata ta, poti risca mult iubind (treci prin multe etape) te poate insela, sau e fidel depinde de candidatul pe care ti-l alegi.

| BlancaFantasma a răspuns:

Nu n`am iubit niciodata, indragostita am fost de multe ori dar asta n-are nicio legatura.

| serendipity8300 a răspuns:

Merita sa iubesti cu adevarat e un sentiment unic. E frumos sa iubesti, dar e minunat sa ti se raspunda la sentimente si ai mare grija este posibil ca aceasta mare iubire sa vina si sa nu stii ce sa faci cu ea

| devilll a răspuns:

Da am iubit dar s-a terminat
de parcurs a fost greu dar sfarsitul si mai greu
nu iubi daca nu simti ca esti iubit.

| ColorfulBubbleGum a răspuns:

Merita,intr-adevar.E cel mai frumos sentiment din lume, dupa mine.
Insa si dragostea trebuie tratata cu seriozitate, daca e ceva puternic intre cele doua persoane.De la dragoste se poate ajunge usor la supunere cand este prea mare si la lucruri pe care le poti regreta mai incolo.