| Andreeaaaaaa a întrebat:

Credeti in legenda Bloody Mary?

Atsi incercat sa spuneti de 3 ori Bloody Mary in fata oglinzii la ora 00:00?

Răspuns Câştigător
| RoxyLaLa a răspuns:

Nu cred in asta, da imi este frica sa incercstraight face

4 răspunsuri:
| aly a răspuns:

Nu sa fiu sincer imi este putin frica

| Messer a răspuns:

Soro e o prostie! incearca si o sa vezi ca se intampla...NIMIC!rolling on the floor

| Messer a răspuns:

A era sa uit, iti dau un pont, incearca si o sa mearga! doar ca...in Americalaughing)rolling on the floor)si apropo...Inca stiu ce ai facut asta-vararolling on the floor))))))

| Converse112 a răspuns:

Salutare! Da este adevarata eu am incercat numai ca am facut asta in America.Am vazut este groaznica. Dupa aceasta chestie am stat 3 luni in spital in coma.