| lovenotsex a întrebat:

Credeti in minuni? puteti da exemple?

Răspuns Câştigător
| cosima11 a răspuns:

Cred ca cea mai mare minune pe care o putem vedea cu totii este darul femeilor de a da nastere la copiii. dintr`un corp omenesc iese un altul, care la randul lui poate face acelasi lucru.cred ca asta e cea mai mare minune pe care Dumnezeu o lasa la vederea noastra.sau, ce ziceti de plante? de modul in care se hranesc singure si se dezvolta? sau de insecte.saau saau.multe minuni exista pe lumea asta insa noi nu le stim aprecia si lua in seama.winking

5 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Nu.Atâta timp cât mie nu mi s-a întâmplat nimic ciudat,''o minune'', nu cred că există minuni.

| Mony_4137 a răspuns:

Minunu sunt peste totbig grin
Chiar si numai ca traiesti e o minune.

| Maya. a răspuns:

Cred in minuni.Multi inteleg conceptia de"minune" ca ceva supranatural, inexistent, dar nu. O minune e si atunci cand reusesti sa iei o nota buna cand esti pe punctul de`a ramane corigent, cand reusesti sa prinzi autobuzul care e gata sa plece, sau cand inca mai gasesti deschis la market seara tarziu.winkingfiecare om are parte de minuni. minuni simple:*

| Clever a răspuns:

Da, cum noi am fost alesi sa avem dreptu la viata.happy