| aimee_1205 a întrebat:

Credeti in puterea cristalelor? Aveti vreunul? Daca da, simtiti ca s-a schimbat ceva de cand il purtati?

4 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Cred in cristalul dragostei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cristale n-am incercat pana acum, dar am auzit cum ca ar avea influente benefice.Eu sunt cu Feng Shui, am casa plina cu broscute de bronz din alea la care trebuie sa le bagi banutul in gura cand iesi din casa si sa le intorci cu spatele spre usa, am dragonul, care pus langa un bolnav, ii face bine, ii mai trece boala (cel putin asa se zice...), am columna aia mica din 5 figuri geometrice, toate sunt asa dragute si chiar am simtit o schimbare in bine, le am de vreo 3 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o prostie

| Amyutzza a răspuns:

Eu am un cristal, mostenire de familie, este extrem de vechi si cred tare mult in el.Nu il port mereu ca pe o bijuterie de teama dar il folosesc foarte des sa imi dea raspunsuri la anumite intrebari tinandu-l atarnat de lant.Ma ajuta sa meditez si il pun pe chakre atunci cand am o problema de sanatate si imi amelioreaza problema.Pot spune ca are personalitatea lui, daca il folosesti cum trebuie si ii studiezi puterile, iti va deveni cel mai bun prieten.