| midnight_2375 a întrebat:

Credeti in semnele date de vise?

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Depinde. Unele vise sunt cam absurde, dar altele ma fac sa ma intreb daca am trait sau am visathee hee

| Bacemi a răspuns:

Visele sunt doar temerile si dorintele noastre. Nu sunt relevante pentru a putea crede ca vor afecta realitatea. Daca unele vise se adeveresc nu inseamna ca este o legatura logica intre vise si realitate.

| inna a răspuns:

Da, de obicei imi apar si deja-vu-urihee hee

| Kitty a răspuns:

Uneori visele imi spun ceva, sunt ca niste ghicitori pe care trebuie sa le rezolvi, si de cele mai multe ori dupa ce se intampla acel lucru in realitate imi dau seama ce voia sa imi transmita. Dar alteori sunt pur si simplu niste vise fara vreo semnificatie aparte. raman inca o enigma :d

| mhsduyxcjs a răspuns:

Nu deoarece toate acestia sunt niste prosti inventate de cineva ca crde ca nu avia mintea la loc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Da, visele pe mine mă prevestesc.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca credeam eu nu mai eram acum si nici voi!