| ioana_9748 a întrebat:

Credeti in superstitii de genul ca mi-a trecut o pisica neagra calea sau ca mi-a iesit cu galeata goala in fata?

Răspuns Câştigător
| Lumy a răspuns:

Eu nu cred, dar daca mamei ii trece o pisica neagra calea face 3 pasi inapoilaughing

9 răspunsuri:
| lia a răspuns:

De ce sa ma obosesc cu superstitiile? Daca nu ma ajuta cu nimic, prefer sa nu cred in ele.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Nu.

| Mina a răspuns:

Nu. E imposibil ca o pisica care iti trece calea sa influenteze cumva ce se ca intampla.Nu cred in nicio superstitie.winking

| alle_1861 a răspuns:

Nu

| Lumy a răspuns:

Ms pentru funditzabig grin

| deleuandrei a răspuns:

Aceste prostiii nu au fost adevarate si nici nu vor fi

| irimescumanole_2488 a răspuns:

Nu.sant numai inventii deale batranilor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prostii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred in pisica