| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de superstitii? daca va trece o pisica neagra calea?laughing

Răspuns Câştigător
| loveandlove a răspuns:

Parerea mea este ca aceste superstitii au fost inventate de niste simpli oameni din popor acum multi ani care nu aveau nicio dovada cum ca ele ar fi adevarate.Prin urmare, nu, nu cred in ele.Nu te sfatuiesc nici pe tine sa crezi puppiicii:*

4 răspunsuri:
| Graphee a răspuns:

- Din păcate eu cred. laughing Am încercat să nu mai cred în ele, dar nu pot.

| PetreConstanta a răspuns:

Nu ai vrea sa afli

| TheExpert01 a răspuns:

Eu nu cred si niciodata nu am crezut in aceste TAMPENII ce mi s-a zis ca daca trec pe sub o scara am ghinion si acum 1 saptamana am trecut si am avut chiar noroc mult big grin

| lalabell a răspuns:

Eu nu prea am crezut in astea niciodata, si de asta pe data de 13 am mereu noroc, cand imi trece pisica neagra calea am noroc
asa ca nu rte panik cand ti se intampla pentru ca totul e subconstient, iar daca tu rezi in astea, cand ti se intampla ceva rau dai vina pe chestiile astea