| anonim_4396 a întrebat:

Credeti in zodii? Atentie! Nu ma refer la horoscop! Ma refer strict la zodii, credeti in descrierea facuta fiecareia? Va regasiti?

Puteti gasi aici personalitatea fiecarei zodie.

http://www.horoscop20.ro/zodiac-european/

Eu sunt scorpion si sincer descrierea este foarte adevarata in mare parte.

Răspuns Câştigător
| oana_4548 a răspuns:

Da.si eu sunt scorpion si are dreptate

5 răspunsuri:
| Maidanezul a răspuns:

Este echivalent cum ai spune nu crezi in Dumnezeu dar Biblia este adevarata. Daca iau horoscopul ca o timpenie pamintul in centru si toate cele ii dau roata de le scapara calciiele, Nu este in regul este cum as face o sandrama de beton pe temelia de unt.Si tiganii cind vin cu ghiocul in sat la bunicul scot bani buni de la fraieri,bunicul era sa o pateasca cu o nepoat dar om destept pune biciul pe tiganci,a venit si bulibasul cu gura mare dar il tinea lumea ca tabara si pe ala cu biciul sa il cuminteasca, Numai generalitati daca le iei la bani marunti Ia alt zodiac schimba numele la zodii intre ele si dai la cineva si va jura ca aia este zodia lui.Eu nici gind sa ma iau dupa zodiac niste prostii daca ma uit la zodia bunicilor sunt cei mai incompatibili si nu se ocarasc nu aia, nu ailalta sunt exemplari in sat de convietuire. Chestie de om educatie si vointa

| smekerik a răspuns:

Cati ani ai AlexTee?

| XxMaDuTzUxX a răspuns:

Da are dreptate in multe lucruri si sunt rac laughing

| anonima20 a răspuns:

Hey.pai am citit la zodia mea care e fecioara si sincer e in mare parte adevarata.hee hee

| AverageIAlex a răspuns:

Doar un raspuns :/