| Doarunaltutilizator a întrebat:

Salut.
Ce parere aveti despre ce am gasit eu pe acest site despre zodii?
Credeti ca va regasiti caracteristicile la zodia la care sunteti?
http://www.perfecte.ro/......html/pag/6

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Mie mi se potriveste, peste 80%.
Insa unele lucruri difera de la persoana la persoana, chiar daca zodia e aceeasi.

| anonim_4396 a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Da' ce zodie esti tălică?

| Doarunaltutilizator explică (pentru anonim_4396):

N-as prea vrea sa spun uita-te la data mea de nastere cred ca iti vei da seama.
De ce ai vrea sa stii ce zodie sunt?

| Doarunaltutilizator explică (pentru Doarunaltutilizator):

Credeam ca mai intrebat pe mine asta nu am citit de acolo tot.

14 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Da, asa e. Daca vrei sa stii totul despre mine, citeste la scorpion :3

| T0T a răspuns:

Zodia = un lucru tâmpit dovedit.

| OldSoul a răspuns:

Sunt singurul care crede ca zodiile zic un lucru universal care este format in asa fel incat sa para diferit in functie de zodie?

| Doarunaltutilizator explică (pentru OldSoul):

Pai cred ca mai sunt si altele persoane de aceeasi parere ca tine.

| sublime89 a răspuns:

Sunt doar lucruri generale care se aplica multor persoane. Tocmai de aceea sunt facute asa, incat sa dea impresia ca ce bine ti se potriveste. Doar un ochi am aruncat pe site si am si vazut ca persoane de la mai multe zodii sunt descrise ca fiind inteligente sau rationale. Nu stiu daca isi dau seama cei care au scris acele aberatii ca astfel de persoane nu cred in zodiac in general. Cate intrebari despre astrologie sunt pe aici, si cat de putine despre astronomie. E si normal. Cu astrologia nu ai ce sa-ti bati capul s-o intelegi. Ea iti spune ce vrei sa auzi mura in gura. Astronomia insa trebuie studiata, ceea ce e prea greu pentru creierul unora (de fapt pentru majoritatea).

| R0R0 a răspuns:

In mare parte, e adevarat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma f in ele. Nu cred in ele.

| MistretulPufos a răspuns:

Eu nu neg