| deyu121 a întrebat:

Crezi ca a fi apropiat de familia ta si a avea prieteni iti face viata mai frumoasa? De succes?

2 răspunsuri:
| danay72 a răspuns:

Da,te ajuta sa o persoană echilibrata. Multi din cei care nu se înțeleg cu familia, au probleme emoționale. Dar sa ai succes în viata nu depinde numai de acest lucru. Oricum, depinde la ce te referi când te gândești la succes. Unii considera ca banii, o cariera de succes le garantează fericirea, în schimb alți faptul de a fii în relații bune cu cei din jur și cu Dumnezeu le aduce fericirea.

| Annasm1399 a răspuns:

Da,atata timp cat te simti in largul tau langa ei si nu te simti in plus.