| chiftelutacrocanta a întrebat:

Cu care dintre parintii tai semeni mai mult la trasaturile fizice? Cu care dintre parintii tai semeni mai mult la trasaturile morale?

13 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

La fizic cu tata, carcaterul l-am modelat eu prin exprientele mele

| Drimmero a răspuns:

La fizic si la moral seman cu tata, cu mama seman doar putin de tot, insa lumea imi zice ca seman destul si cu mama.

| J0B0MAT a răspuns:

Cu tata. La moral semăn cel mai mult cu mine, deşi am câteva trăsături şi de la tata.

| Mayhem666 a răspuns:

La trasaturile fizice seman cu tata, iar la cele morale cu mama.
Am si cateva trasaturi fizice de la mama si trasaturi morale de la tata, dar totusi sunt total diferit de ei, am propria mea personalitate pe care mi-am dezvoltat-o fara sa ma influenteze personalitatile celor din jur.

| Florentina9210 a răspuns:

Trasaturi fizice cu tata trasaturi morale cu mama. Adica frumusetea de la unul si inteligenta de la altul.

| OoBunnyoO a răspuns:

La fizic cu mama, la caracter cu niciunul cred.

| justanotheruser99 a răspuns:

Nu am nici o trăsătură mostenita de la părinți. Nici fizica, nici morala. Poate doar ceva influente morale preluate de la tata. big grin

| DenisaNicoletaG a răspuns:

Pai la fizic si cu mama si cu tata. La moral cu tati si mami, tot asa.

| August99 a răspuns:

Fizic cu tata si moral cu amandoi... dar tot mai mult cu tata laughing

| Juviia a răspuns:

Cu tata

| mnbvf a răspuns:

Fizic cu mama și moral cu niciunul.

| Tpuist a răspuns:

Jumi-juma.

| blackPug97 a răspuns:

Trasaturi fizice: tata
Trasaturi morale: cu nimeni laughing