| pastilutza_2656 a întrebat:

Cu ce as putea sa ma dau pe fata ca sa imi dispara cosurile? fundita pentru cel mai bun raspuns!:*

Răspuns Câştigător
| BiScUiThEeEeeEeEE a răspuns:

BunahappyEu folosesc Zineryt si Fucidin sunt foarte bune.mi-au disparuthappy Bafta:*

2 răspunsuri:
| AnnePanda a răspuns:

Iti recomand NouriFusion MultiVitamin...E ff bun.Da`te cu el dimineata si seara inainte de culcare
Succes Bye bye:*

| kathy_2459 a răspuns:

Cumparati de la farmaciile naturiste un sapun antifungic si antiseptic de galbenele si musetel! Spala-te zilnic cu el si dimineata si seara.Ai sa simti o usoara uscaciune apielii dar e ok.Pentru cosurile negre spala-te seara cu faina de porumb.Pentru cosurile mici si supuroase exista o solutie la farmacie Eryfluid insa cere sfatul farmacistului pentru asta. Sper sa-ti fiu de ajutor!