| euuuu13 a întrebat:

Ce as putea sa fac sa imi dispara cosurile mai repede? :/

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spală-te pe faţă, dimineaţă şi seară. Fă-ţi o mască facială. Clăteşte bine pielea. Foloseşte peroxid de benzoil, acid salicilic, pastă de dinţi, suc de lămâie sau chiar şi cuburi de gheaţă. Dormi cel puţin 8 ore pe noapte. Fă sport. Asta ar trebui să ajungă.
Sau poţi vedea aici: http://www.eva.ro/......40797.html

3 răspunsuri:
| MiyakoSaki a răspuns:

Mergi mai bine la demartolog, iti da o crema, iar in cateva zile scapi de ele ^_^

| Titanos a răspuns:

Intrebarea asta este tot pusa de zeci de ani...

| vocea a răspuns:

Sunt to felul de creme la farmacii, dar ca cevatraditional usturoi pisat pus pe fata succes