| Cezar17 a întrebat:

Cu ce echipa de fotbal tine-ti

Răspuns Câştigător
| Cezar41096 a răspuns:

Ba da eu sunt stelistbig grin.laughing

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cu F. C. Argeş, suntem din familie.
Pa, pa.

April
| April a răspuns:

Poli Iasi; chiar dca nu prea pare fotbal ceea ce fac ei, macar microbistii sunt entuziasti si canta din tot sufletul un imn nascocit de ei, pe o melodie cunoscuta si care se intampla sa fie foarte placuta. N-am fost niciodata pe stadion, insa m-am intersectat cu ei fie cand se duceau plini de sperante, fie cand se intorceau furiosi sau resemnati.La Iasi fotbalul e iubit, ca peste tot, insa fonduri nu prea sunt.Si nici n-a avut norocul Vasluiului, cu un Porumboiu! In schimb are multi porumbei! Si cu aripi, si fara dar cu totii la fel de dragastosi!

| Rukhsandra a răspuns:

Rapid big grin
tu?

| ImmortalQueen a răspuns:

U cluj

| gabriela a răspuns:

U Cluj - bravo voua!

| Luori a răspuns:

Barcelona.

| Atotstiutorul a răspuns:

Juventus Colentina!

| Zambet a răspuns:

Gramatica "tine-ti." rolling on the floor

Liverpool.

| Cezar17 explică:

Hai ma nimeni nu e stelist

| NeveR GivE uP™ a răspuns:

Steaua stelist pana la moarte rolling on the floor laughingwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@cezar, se scrie corect "tineti"! U. Craiova!