| AvalohAlyn a întrebat:

Cu ce echipe de fotbal țineți?
Eu cu Otelul Galați și cu Arsenal.

Răspuns Câştigător
| vodami92 a răspuns:

Pai am tinut cu Steaua Bucuresti de mic copil pana cand a luat Otelul Galati campionatul! asta m-a convins sa tin cu Otelul Galati! eu evident fiind si din Galati! iar acum sincer nu vedeti ca Steaua Bucuresti numai este Steaua Bucuresti e FCSB! cu cine sa mai tii! eu cu Dinamo Bucuresti n-am tinut niciodata! desi era o echipa cat de cat ok! cam ca si Rapid Bucuresti! dar n-am vrut sa tin cu ele! nu mi s-au parut asa echipe mari! in sensul sa aiba atatea performante ca si Steaua Bucuresti de exemplu! din afara am mai multe echipe favorite! FC Barcelona! Real Madrid! Liverpool! AC Milan! Inter Milan! etc! imi amintesc apropo de Otelul Galati cand a luat campionatul! ce fel faceau! strigau huoooo hotilor! echipa de hoti! Hotelul Galati asa voiau sa ii zica spuna! era suparare mare! luau si ei o data campionatul! si le-au sarit in cap! atunci trebuia sa i-a Politehnica Timisoara campionatul! asta-i viata! asa voia si FC Vaslui de exemplu! dar nu au avut sansa! lasa ca am auzit asa si de Steaua Bucuresti ca are nu stiu cate titluri furate! da pentru ca nu are atatea Dinamo Bucuresti si Rapid Bucuresti! dar are Steaua Bucuresti in schimb!

2 răspunsuri:
| ReddY25 a răspuns:

Steaua(L1,originala) si Liv

| LordCristobal a răspuns:

In fotbalul romanesc:Rapid si CFR Cluj.
In strainatate:Liverpool si Bayern.