| alecsx a întrebat:

Cu ce echipe de fotbal tineti?

Răspuns Câştigător
| MoNsTeR a răspuns:

RAPIDlove strucklove struck...si cu echipa locala fc bihor.is cam varza da mnolaughing...si in rest din strainatate cu real madridbig grin

15 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Farul Constantarolling on the floor.

| lia a răspuns:

Steaua!

| User a răspuns:

Steaua si Barcelonahappy

Stefan
| Stefan a răspuns:

Sunt un suporter al echipei Steaua Bucuresti.

| Marii a răspuns:

Nu-mi place fotbalul.happy

| Zâmbărici a răspuns:

FC Brasov normaal!laughinghappySi cu Steauahappybig grin

Bye bye

| Ionutzsa a răspuns:

Steaua tongue

si Muresul Deva big grin
rolling on the floor

| deffect a răspuns:

Cfr Cluj si Liverpool F. C

| emasweetgirl a răspuns:

Eu tin cu Steaua de cand eram prin clasa a 1-a.
pot sa zc ca eram f.baietoasa si stateam ziua sa ma uit la fotbal. stiam toti juktori, nr la tricou.

| ivona a răspuns:

Steaua si Fiorentinawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

AC Milan. Voi incerca sa ajung la marele derby cu Inter.
FORZA MILAN!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Universitatea Craiova.Desi am doar 14 ani(ma rog aproape 15 tongue)tin de cand ma stiu cu Stiinta.Sunt olteanca, sunt ambitioasa si voi striga mereu:,, Hai Craiova!".

| maad08 a răspuns:

Real Madrid Si Steaua... Fortza KaKa'.

| alecsx explică:

Forzza rapid :X:X:X::X

| alexoprea2 a răspuns:

Din Romania tin cu Astra(deoarece a aratat ca poate juca piept la piept cu orce echipa din romaina).
Iar din strainatate tin fffff mult cu real madrid ca e cea mai buna echipa din lume si are cel mai bun jucator de fotbal din lume(Cristian Ronaldo).
Iar din strainatate mai tin fff mult cu Arsenal(pentru ca acea echipa nu tradeaza nu fura is uniti si au jucatori ff inportani). daca vrei sa-mi dai funda mersi.
Multumesc.